Супермаркет "Амстор"

покупатель
Отзыв отрицательный

Вчера зашел в супермаркет "Амстор", чтобы купить кефир. перебрал почти всю полку


Настройки просмотра комментариев

Выберите нужный метод показа комментариев и нажмите "Сохранить установки".

медицина медичний сайт вертолеты самолеты operation instructions for mobile phones users guides for mobile phones строительство печей печи банки фінанси только лучшие шрифты шрифты зірки астрономія немецкие автомобили audi fonts best fonts only seropol5

Старшому адміністратору ТЦ «Амстор»
Качур Євгену Вікторовичу
69118, м.Запоріжжя, вул.Новокузнецька, 41

Щодо протиправних дій начальника
служби охорони Сирейка С.О.
магазину «Амстор», розташованого
за адресою: м.Запоріжжя,
вул. Новокузнецька буд. 41

Скарга.

Я та моя дружина, вже близько 2 (двох) років є постійними клієнтами торгівельної мережі «Амстор», картка постійного клієнта № 2020**. За цей час ми витратили декілька десятків тисяч гривень на куплю товарів у магазинах «Амстору». Середня сума однієї покупки в останні 6 місяців становила близько 100 – 150 грн. з частотою відвідувань близько 3 – 4 разів на тиждень.
Однак, 08 серпня 2009 року, в момент коли я та моя дружина направлялися до виходу з магазину «Амстор», що знаходиться за адресою м.Запоріжжя, вул. Новокузнецька, буд 41, були зупинені представником служби охорони магазину. Нам запропонували підійти до кабінету начальника служби охорони магазину для з’ясування, як сказав охоронець, «деяких питань». Так як, я та дружина, є постійним клієнтами магазину та законослухняними громадянами, то ми погодилися вислухати працівників «Амстору».
Опинившись у кабінеті, я навіть уявити собі не міг такої безсоромності, неповаги, зневаги та порушення моїх та моєї дружини прав громадян України з боку начальника охорони магазину Сирейко Сергія Олександровича та його помічника.
Сирейко С.О. та його підлеглий продемонстрували мені та моїй дружині відеозйомку та фотографії, зроблені 01 (першого) серпня 2009 року, на яких видно, що я взяв з вітрини та поклав до візка банку ікри торгівельної марки «Санта Бремор» вартістю близько 15 – 16 грн. Після цього Сирейко С.О. звинуватив мене в присутності моєї дружини в тому, що я, нібито, не заплатив за цей товар на касі. Після мого заперечення, що сам факт того, що я взяв ікру з вітрини, а на касі вона не була врахована в касовому чеку, зовсім не свідчить про те, що я навмисно не заплатив за товар. Адже я міг викласти її в іншому відділі магазину, можливо, на касі касир міг помилитися та не пробити цей товар. Та і взагалі, я не пам’ятаю, був у мене цей товар чи ні коли я виходив з магазину, так як з цього часу минув тиждень, а в період з 01 серпня по 08 серпня я, що найменше двічі відвідував цей магазин. Загальна сума покупки 01.08.09р. становила близько 150 грн. Наявність товару з чеком я ніколи не звіряю, а чек зберігаю лише до виходу з магазину. До того ж 01 серпня 2009 року ніхто з охоронців мене не зупиняв, та ні в чому не звинувачував.
Після цих моїх зауважень, Сирейко С.О. відкрито звинуватив мене у крадіжці. При цьому мені продемонстрували фото касового вузла в момент розрахунку на якому, зі слів Сирейко С.О. та його підлеглого, ні на касовій стрічці, ні у візку цього товару не було, що, на мою думку, також свідчить про безпідставність висунутих проти мене звинувачень. На цей факт Сирейко С.О. вигадав, що я, нібито, поклав банку вагою близько 250 грам !!!!, діаметром близько 15 см !!!, та висотою близько 5 см!!!! до кишені шортів, в які я був одягнутий, хоча жодних фактів, які б про це свідчили мені показано не було. Та і взагалі, подібне нахабне звинувачення мене дуже обурило, а моя дружина перебувала у стані нервового зриву. Не бажаючи, вислуховувати подальші образи, я направився до виходу з кабінету, однак двері виявилися замкненими. На мою законну вимогу відчинити двері, Сирейко С.О. та його поплічник заявили, що поки ми не розрахуємося за цей товар, ніхто нас не випустить з цього кабінету.
Своїми діями Сирейко С.О. та його помічник значно перевищили свої службові повноваження, свідомо порушили мої та моєї дружини законні права на вільне пересування, безпідставно звинуватили мене у проступках, яких я не робив (наклеп), займалися здирництвом, шантажем та шахрайством, при чому здійснювали свою протиправну діяльність спільно, групою осіб у складі Сирейка С.О. та його помічника, який не назвався.
Перебуваючи у стані нервової напруги, моя дружина не витримала тиску та погодилася заплатити за цей товар, аби швидше покінчити з цими жахливими подіями. Для оплати, її підвели до найвіддаленішої від кабінету каси, через весь торгівельний зал магазину. Під час супроводу Сирейко С.О. насміхався з мене та моєї дружини та постійно принижував її честь та гідність в присутності клієнтів та співробітників магазину. Біля каси він змусив мою дружину заплатити суму, еквівалентну вартості банки ікри торгівельної марки «Санта Бремор». Своїм вчинком працівники магазину принизили честь та гідність моєї дружини. Я в цей час перебував у кабінеті охорони у якості заручника.
Після того, як, здирники отримали від моєї дружини грошові кошти у сумі 15 (п’ятнадцять) гривень 80 копійок, вони відкрили двері. Касового чеку за товар нам надано не було.
На мої законні вимоги надати книгу скарг, та викликати керівника магазину, мені було повідомлено, що книги скарг в магазині немає, а нікого з керівників немає на місці.
Всі події, які відбувалися в кабінеті начальника охорони «Амстору», на мою думку, були зафільмовані, так як я бачив стаціонарну відеокамеру, встановлену в кабінеті.
Тому при вивченні матеріалів справи прошу звернути увагу на цей відеозапис, який свідчить про нахабство та неправомірність у діях співробітників служби охорони магазину «Амстор».
Прошу Вас, Євгене Вікторовичу, прийняти міри адміністративного впливу у відношенні Сирейко Сергія Олександровича та його підлеглого, та розглянути питання про відповідність займаним посадам цих співробітників.
Вимагаю публічного вибачення переді мною та моєю дружиною від Сирейка С.О., його підлеглого, та керівництва торгівельного магазину «Амстор».
Повідомляю, що копії цього листа направлено на адресу керівника ТОВ «Торгівельний будинок «Амстор», до Запорізького обласного управління у справах захисту прав споживачів, міської прокуратури м.Запоріжжя, для розслідування діяльності посадових осіб торгівельного комплексу «Амстор».

10 серпня 2009 року

Настройки просмотра комментариев

Выберите нужный метод показа комментариев и нажмите "Сохранить установки".

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Разрешенные к использованию HTML тэги: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
Это тест на "человечность".
Image CAPTCHA
Напишите то, что вы видите на картинке (учитывая регистр):